Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tarvilikus toas

Go down

Tarvilikus toas Empty Tarvilikus toas

Postitamine by Luna Rose Black Püh Juun 19, 2011 12:52 pm

Luna ja Alba läksid 8 korrusele, tarviliku toa (kapi)ukse taha. "Ma tahaksin pääseda kohta, kus ma saaksin Albaga rahulikult rääkida," ütles ta. Ta tegi ukse lahti ja Alba tuli talle järgi ja lükkas ise ust surudes selle jälle kinni. Nad olid kuskil männimetsas. Päike paistis puude vahele ja tegi olemise soojaks. Nad valisid ühe lagedama koha ja istusid. "Nii et mis sa sellest arvad?" küsis Luna pärast pikka vaikimist. "Sa pead ette vaatama, aga sul ei tasu karta,"vastas ta sõber."Usu mind ta sööb ikka elusat liha" Luna lihtsalt vaatas teda."Ma ei saa aru, mida sa mõtled," ütles ta lõpuks."Ta tapab kedagi ja sööb, tal oli vere hõng, aga see ei ole õnneks inimen..." "Ma tean Alba, ma tean, ta ei ole nii metsik, ma ei karda teda!"katkestas teda Luna."Ma usun, et ta jahib lihtsalt kuskil loomi, aga see selleks.Ei tasu ühest vampiirist nii suurt numbrit teha, kuigi jah... üks oleks isa äärepealt tapnud. Lähme parem ära,"ütles ta siis ja otsis üles tolle jämeda männi, kust nad ennem olid sisse saanud.
Luna Rose Black
Luna Rose Black

Postituste arv : 182
Join date : 15/06/2011

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele