Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saates kirja

4 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Saates kirja - Page 2 Empty Re: Saates kirja

Postitamine by Isabella Wanda Mey Reede Juun 17, 2011 11:07 am

"Jah kuhu siis veel?" küsis Bel kui oli üllatusest üle saanud. "Metsas on veel paar tiikiaga nende vesi on külmem kui järve oma." arvas ta ja meenutas kus kuumaveeallikas asub.
Isabella Wanda Mey
Isabella Wanda Mey

Postituste arv : 263

Tagasi üles Go down

Postitamine by Bayram D. Scalamandre Reede Juun 17, 2011 11:10 am

''Olgu peale!'' ütles Byram, ''Ma kihutan nüüd puhketuppa, aga sina oled juba järves kui ma isegi jõuan trepist alla.'' naeris poiss.
Bayram D. Scalamandre
Bayram D. Scalamandre

Postituste arv : 148

Tagasi üles Go down

Postitamine by Isabella Wanda Mey Reede Juun 17, 2011 11:11 am

"Olgu." ütles Bel rõõmsalt ja oligi läinud.
Isabella Wanda Mey
Isabella Wanda Mey

Postituste arv : 263

Tagasi üles Go down

Postitamine by Luna Rose Black Laup Juun 18, 2011 12:49 pm

Luna läks pärast "Mõned faktid ükssarvikutest"lugemist koos Albaga öökullimajja. Alba polnud seal varem käinud ja ta vaatas huviga suuri linde, keda polnud vist mõtet püüda.Pealegi oleks see lolllus, nad peavad ju kirju saatma, mõtles Alba.
Luna võttis valge, punase nokaga öökulli jala küljest kirja. See oli kirjutatud hõbedase tindiga öömustale paberile. Kiri oli kinni seotud Hõbedase paelaga ja selle külge oli seotud must, hõbedase läikega kaelarihm."Luna Rose Black, Sapientis" seisis selle hõbedasel ümmargusel ripatsil.

Kallis Rosie!

Tore, et sa ilusasti kohale jõudsid. Saatsin Albale kaelarihma sinu nime ja majaga. See on selle jaoks, et kui ta ära kaob, saab inimene, kes ta leiab, ta tagasi tuua. Kuidas sa oma koolikaaslastega läbi saad? Loodan, et sa saad ikka hakkama!

sind tervitades.
Ema ja isa.

Ta võttis kaelarihma ja hakkas seda Albale kaela siduma, aga Alba mõtles:"Mul ei ole seda vaja, usu mind ma ei jookse ära, ega mine mõne hiire järel kuskile kohta, mida ma ei tunne.Tõepoolest, ma näitaksin sulle keskmist sõrme, kui see mul oleks"
Luna kortsutas kulmu, aga pani siiski rihma jaki taskusse ning otsustas järgmisel päeval vastu kirjutada. Ta mõtles ka oma kirjaöökullile nime. Selleks oli Bubo. Siis läks ta koos tüdinud näoga Albaga ruumist välja.
Luna Rose Black
Luna Rose Black

Postituste arv : 182

Tagasi üles Go down

Postitamine by Bayram D. Scalamandre Esm Juun 20, 2011 7:17 pm

Bayram juba arvas, et vastus peaks saabuma, sest ta 3 päeva tagasi siin Bel-iga käinud saatmas kirju. Bayram hüüdis oma öökulli: ''Charlie!'' Ei olnud mingit vastust. Ta hüüdis uuesti: ''Charlie!'' Ikka polnud vastust. Ta hüüdis üks kord veel: ''Bayram Des Scalmandri öökull nimega Charlot..,'' just hetkel lendas Charlie aknast sisse. ''... te,' lõpetas Bayram. Ta võttis talt kirja ja luges seda:

Kallis Bayram!

Täname su kirja eest! Me oleme väga rõõmsad, et sa tunned ent hästi seal! Ja ma andsin kaasa kassi toitu, igaksjuhuks Milesi jaoks! Charliet me juba söötsime! Kui midagi on anna kohe teada ja Heather tänab sind õnne soovi eest väga ja veel ütles, et ta ei peida, juhul kui on hädaolukord! Armastan sind!

Parimate soovidega,
Jeanette, Auno, Heather ja Megan.

''Selle pärast üks pakike,'' mõtles Bayram ja võttis vaese öökulli käest paki ära. Ta ei hakanud seda siin lahti tegema. Ta paitas oma öökulli ning läks minema.
Bayram D. Scalamandre
Bayram D. Scalamandre

Postituste arv : 148

Tagasi üles Go down

Postitamine by Luna Rose Black Esm Juun 20, 2011 7:48 pm

Luna läks enne magaminekut emale-isale kirja saatma. Ta tsis välja Bubo, andis talle küpsise, mille ta oli kaasa võtnud, võttis taskust hõbedase tindiga täidetud sulepea ja musta paberi, millelt ta oli loitsuga vanemate kirja kustutanud. Igatahes asus ta kirjutama:

Armsad vanemad!

Albale sobib rihm väga hästi. Ma ei ole veel sõpru leidnud, aga Albast täiesti piisab. KAs saate mulle saata mõne mu ükssarviku raamatu?

Kõike head soovides,
Rosie.

Ta sidus Bubole kirja hõbedase lehviga jala külge ja saatis ta vanemate juurde. Siis suundus ta magama.
Luna Rose Black
Luna Rose Black

Tagasi üles Go down

Postitamine by Hermione C. Granger Esm Juun 20, 2011 8:02 pm

Hermione oli jõudnud öökullimajja. Ta otsustas emale kirja saata, kuna isa ei jaganud Sigatüükast mitte midagi. Valisin endale see kord ühe armsa kaku. Lume kaku siiski. Ta oli üleni valge ja ta nimi oli Bemissimo.

Armas Ema !

Jõudsin täna kohale ja mulle endiselt meeldib see koht. Kuidas läheb väikesel Sally'l ? Iga tahes ma kirjutan sulle igapäev mis juhtus. Täna pole midagi väga juhtunud.
Hermy Lotte flower

Ja siis lasi ta Bemissimo teele. Järsku aga märkas ta Lunat.
" Oi, tere . Kas su nimi oli Luna ? Kellele sina kirja saadad ? Mina saadan emale. Me võiks sõpradeks saada!" pahvatas Hermy jutukalt.
Hermione C. Granger
Hermione C. Granger

Postituste arv : 35

Tagasi üles Go down

Postitamine by Luna Rose Black Teis Juun 21, 2011 5:51 am

"Ma saadan emale ja isale,"vastas Luna pöörudes Hermi poole. "Nõus, saame sõpradeks." Siis ütles ta:"Ma lähen nüüd magama, aga homme näeme!"Ta lehvitas Hermle ja läks.
Luna Rose Black
Luna Rose Black

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles